výzkum v jiném světle
Science slam
výzkum v jiném světle

Přehled akcí

Science slam není jen jednorázovou prezentací vědy... vystoupení našich účastníků můžete též zhlédnout na řadě dalších akcí, které v duchu science slamu pořádáme celý rok.

Nadcházející akce

Proběhlé akce

• Věda ve škole – navštívíme ZŠ Jungmanova v Kuřimi.

• Science slam 8 proběhl 12. dubna 2017 v 19:00 v příjemné atmosféře Univerzitního kina Scala.

• Science slam 7 proběhl 9. listopadu 2016 v 19:00 v příjemné atmosféře Univerzitního kina Scala.
    Příležitost k nahlédnutí pod pokličku současného výzkumu, možnost potkat se s nadšenými lidmi, kteří poutavě, jednoduše a zábavně vykládají o tématech, kterými žijí.Vítězkou se stala studentka přírodovědecké fakulty Lenka Zychová se svým projevem „Jak se rodí hvězdy“. Reportáž z večera si mů­žete přečíst například na strán­kách věda.muni.cz.

• Divadelní kontejner byl také místem, kde vystoupil Science slam. Uviděli jsme se 1. září od 19:00.

• Brněnský Lunapark proběhl 12. dubna v Kulturárium Café a 27. dubna 2016 v Cafe Mezzanine.

• Science slam 6 proběhl 6. dubna 2016 v 19:00 v příjemné atmosféře Kabinetu MÚZ.
    Příležitost k nahlédnutí pod pokličku současného výzkumu, možnost potkat se s nadšenými lidmi, kteří poutavě, jednoduše a zábavně vykládají o tématech, kterými žijí.Vítězkou se stala studentka lékařské fakulty Zuzana Holubcová se svým vystoupěním o emryích. Reportáž z večera si můžete přečíst například na stránkách věda.muni.cz.

• Science slam MINI proběhl 19. ledna 2016 v 19:30 v příjemné atmosféře Kabaretu Špaček.
    Výzkum v jiném světle. V kavárně. V malém. Ostřílené řečníky, prověřené velkými slamy. Víme, co je v jejich výzkumu nového.

• Science slam 5 proběhl 4. listopadu 2015 v 19:00 v příjemné atmosféře Kabinetu MÚZ.
    Vítězkou se stala studentka přírodovědecké fakulty Bára Chattová se svým vystoupěním o rozsivkách. Reportáž z večera si můžete přečíst například na stránkách věda.muni.cz.

• Divadelní kontejner bude také místem, kde vystoupí Science slam. Uvidíme se 3. září od 18:00.
    Divadelní kontejner je festival nezávislých divadel na konci léta, který se koná pod širým nebem, v centru Brna. Další ročník bude 28. 8. 2015 – 6. 9. 2015.

• Colours of Ostrava, hostil malý Science slam, konkrétně v pátek 17. července mezi 17:30 a 18:30 v rámci poetické scény.
    Colours of Ostrava je multižánrový mezinárodní hudební festival každoročně pořádaný v Ostravě. Od roku 2012 se koná v úchvatném prostředí Dolních Vítkovic – bývalém areálu hutí, dolů a železáren.

• Brněnský Lunapark proběhl 11. května v café-bar-galerii Zákoutí19. května 2015 v Café Kunst. Jsme rádi, že ste se přišli podívat.

• Science slam 4 proběhl 8. dubna 2015 v 19:00 v příjemné atmosféře Kabinetu MÚZ.

• Science slam MINI proběhl 3. března 2015 v 19:30 v příjemné atmosféře Kabaretu Špaček.

• Science slam 3 proběhl 29. října 2014 v 19:00 v Kabinetu MÚZ.
    Prezentace výzkumu v jiném světle již po třetí.

• Science slam 2 proběhl 27. listopadu 2013 v 19:00 v Kabinetu MÚZ.
    Science slam je soutěž v předávání myšlenek a nadšení pro vědu, porotou je publikum.

• Science slam 1 proběhl 12. června 2013 v 19:00 v Kabinetu MÚZ.
    Science slam je příležitost k nahlédnutí pod pokličku současného výzkumu, možnost potkat se s nadšenými lidmi, kteří poutavě, jednoduše a zábavně vykládají o tématech, kterými žijí.