výzkum v jiném světle

„Blik!“
Velká věda začíná 
malými citoslovci.

 

Jak to celé probíhá?

Úvod

Při příchodu na Science slam dostanete program a hlasovací kartu. Pak už se jen pohodlně posadíte. Na začátku na pódium přijde moderátor a řekne vám vše důležité. Co vás čeká za vystoupení, k čemu jsou barevné karty i jak budete hlasovat o vítězi. Trochu s vámi potrénuje potlesk a můžeme začít.

Vystoupení

Během večera proběhne několik šestiminutových vystoupení našich výzkumníků, kteří zábavně představují svá témata. Nepoužívají žádné prezentace, ale jen to, co si s sebou donesou. Po každém vystoupení vám spolu s moderátorem položí záludnou otázku, aby zjistili, jestli jste z vystoupení něco pochytili.

Hodnocení

Po vystoupení všech soutěžících zvolíte toho nejlepšího. K tomu poslouží hodnotící arch v programu, ze kterého odtrhnete jméno soutěžícího, který byl podle vás nejlepší. Organizátoři si hlasy vyberou a spočítají. Vy se ale v mezičase rozhodně nudit nebudete.

Hosté

Po ukončení hlasování se na jevišti objeví naši hosté se svým vystoupením. Nechte se překvapit! V zákulisí se mezitím sečtou všechny hlasy.

Vyhlášení

Na konec proběhne slavnostní vyhlášení vítěze a předání ceny. Všichni soutěžící se ještě jednou vrátí na pódium a společně vyslechnou výsledky hlasování. Pogratulujeme vítězi, ale nemusíte ještě nikam spěchat!

Networking

Po vyhlášení jsou všichni řečníci připraveni se s vámi osobně potkat. Můžete se s nimi pobavit o jejich výzkumu, doptat se na důležité otázky a nebo jim jen pogratulovat k výkonu. Samozřejmě můžete oslovit i nás organizátory a pobavit se u sklenky něčeho dobrého. Budeme rádi!