Science Slam Tour

 

Věda pomáhá rozvíjet společnost napříč obory a umí být zajímavá i zábavná. A právě s tímto poselstvím jezdíme po českých i slovenských školách. Science slam je vědecko-popularizační projekt, jehož cílem je ukázat široké veřejnosti, že stát se vědcem a bádat na plný úvazek rozhodně stojí za to.

Před časem jsme si uvědomili, že pokud chceme nadchnout mladé pro vědu, musíme za nimi. Vrátili jsme se proto zpátky na střední! Vzniklo tak celorepublikové turné Science slamu, se kterým jsme se podívali na desítky středních škol v Česku i na Slovensku. Rádi zavítáme i k vám.

 

Jak to funguje

Přijedeme za vámi s řečníky z různých vědních oborů a předvedeme dvouhodinovou show, jejíž součástí bude kromě samotných výstupů vědců také divadelní improvizace a diskuze, ve které se studenti mohou vědců zeptat na cokoliv z jejich oboru. Náš interaktivní program má vlastního moderátora a vezeme s sebou také studijního poradce, který ochotně zodpoví veškeré dotazy ke studiu na Masarykově univerzitě. Přijedeme k vám s veškerou aparaturou a vše je úplně zdarma.Načítám...

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info