Objednejte si Science Slam

Přejete si zorganizovat Science slam ve vaší firmě, na univerzitě či fakultě? Rádi byste se zlepšili v prezentování vašich výsledků? Science slam tým vám v tom rád pomůže. Objednejte si Science slam! 

Naše zkušenosti

Science slamy v Brně pořádáme již od roku 2013 a máme již mnoho zkušeností. V roce 2017 jsme pořádali Česko slovenské finále v SONO centru, Evropské finále Science slamu ve Scale a v roce 2019 jsme ve spolupráci s Mendelovou univerzitou k výročí obou univerzit zorganizovali Science slam 10, který jsme živě streamovali ze SONO centra do univerzitního kina Scala. Produkčně pořádáme jedny z největších Science slamů v Evropě a jsme na to právem hrdí. Za naší prací stojí profesionální tým organizátorů, grafiků i lektorů, z nichž většina stála už u zrodu projektu.  

Co nabízíme 

Máme zkušenosti v popularizaci vědy nejen z univerzitního, ale také z korporátního prostředí a můžeme vám nabídnout vše od uspořádání prezentačního workshopu (pro vědce i nevědce) až po organizaci vlastního Science slamu “na klíč”, včetně pořízení videozáznamu z akce. Pokud tedy stojíte o  Science slam show na vaši akci, chcete uspořádat vlastní firemní Science slam, stojíte o pomoc při organizaci vlastní vědecko-popularizační akce, nebo potřebujete workshop, který pomůže vašim kolegům vytvořit poutavou prezentaci, ozvěte se nám! 

Objednejte si Science Slam

Načítám...

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info